Нерви у фанатів Минаю вже не витримують

Поєдинок 14-го туру УПЛ Минай – Маріуполь міг бути зірваний. А все через нестримних фанатів господарів.

Нерви уболівальників не витримали. Вони увірвались на газон після другого взяття воріт Минаю на 81-й хвилині. Близько трьох десятків фанатів господарів вибігли на поле стадіону "Авангард" з фаєрами, щоб висловити свої претензії футболістам улюбленої команди.

Ультрас Минаю / Фото instagram.com/ultras_minaj

На щастя, їх витівка не переросла у масштабну сутичку. Правоохоронним органам вдалось вивести ультрас за межі поля, вже через декілька хвилин поєдинок було відновлено.

Фаєри на футбольному полі /Фото instagram.com/ultras_minaj

Фанати Минаю вибігли на поле під час матчу: відео

Минай не зумів відквитати бодай один гол. Маріуполь здобув переконливу виїзну перемогу з рахунком 0:2. Відзначимо, що було у зустрічі по одному вилученню в обидвох командах.

Це вже 8-ма поразка Минаю у сезоні-2021/2022. Клуб здобув лише 8 очок та посідає передостаннє 15 місце у турнірній таблиці УПЛ. Така ситуація не влаштовує фанатів команди, тому вони вирішили показати своє невдоволення.