Боксер припаркував машину в центрі Києва. Повернувшись за нею пізніше, Олександр не виявив авто на тому ж місці. З'ясувалося, що його автомобіль був евакуйований за неправильну парковку.

До слова Усик назвав умову свого переходу в UFC

Сам боксер стверджує, що знаків, що попереджають про це, не було.

Не було знаків, які забороняють паркуватися. Дзвонять зі страхової і кажуть: "Ось спостерігаємо за вашим автомобілем, він кудись їде". Думаю, взагалі прикольно. Я пішов за своїм автомобілем. Приїхав і оплатив штраф за неправильну парковку, потім за евакуатор і ще за щось. Тобто відразу 3 чека.

Повинен бути знак, що тут стоянка заборонена. Знака не було, автомобіль не заважав, стояв збоку як і багато інших, але забрали мій,
– розповів Усик.

Усик – Джойс: епопея потенційного бою

  • За попередньою інформацією, наступним суперником українського боксера повинен був стати Джошуа, а не Джойс. Ентоні повинен був провести захист титулу WBO проти Усика. Та, щоб Джошуа й Ф'юрі могли визначити абсолютного чемпіона, у WBO вирішили, що Олександру слід битися з Джойсом.
  • На кону поєдинку боксерів має бути титул тимчасового чемпіона світу. Якщо хтось з пари Джошуа – Ф'юрі відмовиться захищати титул, то Усик або Джойс отримають повноцінний титул.
  • Команда Олександра також ніяк не може дійти згоди з Джойсом. Сторони не можуть домовитись про умови контракту. Сторона українця наполягає, що розподіл гонорару має бути 80/20 на користь Усика.