Уже найближчої зими Олександр Усик має провести бій за абсолютного чемпіона проти Тайсона Ф'юрі. Спочатку ця битва мала відбутися у рамках супервечора боксу, де окрім найстатуснішого бою, у ринг вийшли б ще одні елітні суперважковаговики – Деонтей Вайлдер та Ентоні Джошуа.

Читайте також Мені залишилося дуже мало у великому спорті, – Усик задумується над закінченням кар'єри

Усик дав прогноз на бій Вайлдер – Джошуа

У результаті супертурнір чотирьох зірвався. Попри те, що в один день цього не станеться, бій останніх двох досі активно обговорюється. Він може відбутися, але не раніше лютого-березня 2024 року. Український чемпіон Олександр Усик поділився думками стосовно нього та назвав свого фаворита потенційної битви.

Джошуа та Вайлдер? Це був би дуже крутий бій між ними. У Деонтея така особливість є неймовірна, що якщо він влучив один раз, то можна далі не бити. Я сказав би 60 на 40 на користь Вайлдера. Він б'є неймовірно, а Джошуа може пропускати, він пропускає. Якщо Деонтей влучив, то ти відлітаєш,
– сказав Усик.

Зазначимо, що майбутні учасники бою за абсолютного чемпіона раніше виходили у ринг разом із Джошуа та Вайлдером. Олександр Усик двічі перемагав британського боксера, а Тайсон Ф'юрі провів одразу три бої з американцем – двічі тріумфував "Циганський король", а ще одного разу була зафіксована нічия.