Володар титулів чемпіона світу за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександр Усик прокоментував скасування бою проти Тайсона Ф'юрі. Український боксер сприйняв цю звістку з властивою йому гідністю.

Читайте також "Часу залишилося дуже мало": промоутер Усика зробив важливу заяву про можливу заміну Ф'юрі

Заряд оптимізму від Усика

Усик записав відеозвернення до своїх уболівальників, яке опублікувала координаторка платформи UNITED24 Ярослава Гресь.

"Дорогі друзі, усім доброго, гарного, неймовірного дня. У мене неймовірна субота. Я вже зробив всю роботу, і зараз я трошки відпочиваю.

Друзі, труднощі нам даються для того, щоб ми їх проходили. А якщо ми будемо скиглити, коли нам складно, ми просто будемо скигліями. Усім добра, рухаємось далі", – сказав Усик.

Відеозвернення Усика

Бій Усик – Ф'юрі скасували: останні новини

  • Нагадаємо, що 2 лютого під час спарингу Тайсон Ф'юрі отримав травму. "Циганський король" отримав розсічення над оком.
  • Промоутери британця повідомили про перенесення бою за абсолют на невизначений термін. Нагадаємо, що це сталося вдруге. Першого разу бій скасували після непереконливої перемоги Ф'юрі над ексчемпіоном UFC Френсісом Нганну.
  • За словами легендарного Леннокса Льюїса, відновлення може тривати до трьох місяців. А це означає, що раніше літа "Бій століття" не відбудеться. Скоріше за все його перенесуть на серпень, а можливо навіть на вересень.
  • Олександр Красюк веде перемовини з потенційним суперником Усика. Ним може стати обов'язковий претендент на пояс IBF Філіп Хргович.