Чемпіон світу з боксу Олександр Усик розпочав підготовку до поєдинку за абсолют проти Тайсона Ф'юрі. Втім, боксер встигає відповідати російським хейтерам, яким не подобається проукраїнська позиція нашого боксера.

До теми Усик кинув виклик Соловйову: боксер нагадав головному пропагандисту Росії долю Геббельса

Росіян зачепило порівняння з Третім рейхом

Під час одного зі стрімів, Олександр Усик порівняв Росію із Третім рейхом. Від такого порівняння "підгоріло" у російських пропагандистів та спортсменів, які підтримують війну РФ проти України.

Один з таких діячів спробував відповісти Усику, почавши пояснювати про "червоні лінії", через які РФ розпочала війну. Цим "спеціалістом" з геополітики виявився тренер збірної Росії з тхеквондо Булат Ізудінов. Тож Олександр пояснив росіянину, що станеться із загарбниками, які вторглися на нашу землю.

Я говорю те, що у мене на серці. А вам, тренер із Москви та помічник якогось там депутата, я хочу сказати – ви мені пояснили "червоні лінії", що таке голова, що таке очі , і ви дуже сильно і правильно помітили, що Україна – це зуби, і ви потрапили в ці зуби, і ми просто вас перемелимо. Ось так [стукає зубами]. І все, крапка,
– сказав Усик.

Нагадаємо, що у своєму попередньому стрімі, Олександр Усик також назвав російських загарбників "орками" та "свинособаками".