Чемпіон світу з боксу у надважкому дивізіоні Олександр Усик розпочав інформаційну війну проти російських загарбників. В новій серії стріму від українського боксера добряче дісталося російському пропагандисту Соловйову. Щоправда, поки що тільки словесно.

До теми "Ви – Третій рейх у всьому його прояві": Усик у звернення до росіян порівняв Путіна з Гітлером

Усик: Соловйов, ти знаєш, як закінчив Геббельс?

Олександр Усик нагадав рупору Кремля долю нацистського злочинця Геббельса. Адже російський недожурналіст спотворює інформацію за лекалами "геббельсівської пропаганди".

"Деякі панове на своєму ТБ кричать, який я негідник. Солов'юше, до тебе звертаюся. Ти знаєш, як закінчив Геббельс? Соловйов, ау! Ви знаєте, як закінчив Геббельс. За деякими даними, вони з дружиною наклали на себе руки.

А перед цим дружина отруїла своїх шістьох дітей. Тобто спочатку вони вбили шістьох дітей, а потім застрелилися самі. Так, я, можливо, і клоун, і ще хтось. Але коли ви про червоні лінії розповідаєте… Суверенна держава може йти куди завгодно – в НАТО, не в НАТО.

І ми по суті хочемо йти в НАТО, це наша мета. Чому ми, суверенна держава з гімном, з прапором, із президентом, зі своїм народом, не можемо обирати, куди йти?", – сказав Усик.

Відео з виступом Усика

  • Нагадаємо, що у своєму попередньому стрімі, Олександр Усик назвав російських загарбників "орками" та "свинособаками".
  • Боксер активно виступає за збереження української державності та є амбасадором United24.