Усик: Це стало сюрпризом

Олександр Усик вдруге переміг Ентоні Джошуа. Але цього разу звитяга далась ще складніше. Двоє з трьох суддів віддали перевагу українцю. Натомість американець Гленн Фельдман був на боці Джошуа 113:115. Тому перемога боксеру з України дісталась за роздільним рішенням суддів, пише 24 канал.

Варто прочитати Легендарний Льюїс закликав Усика та Ф'юрі провести бій за абсолют

Цей момент відзначив Олександр. Саме у суддівських рішеннях можна знайти різницю між першою та другою зустрічами.

Нагадаємо, що українець Віктор Фесечко та британець Стів Грей віддали перевагу нашому боксеру – 116:112 та 115:113.

Усик на пресконференції виділив 8-й та 9-й раунди, які він відверто віддав супернику з Великої Британії. На секунду навіть здалось, що Ентоні зможе взяти реванш в українця. Але наш козак не опустив руки та видав розкішну 3-хвилинку у 10-му раунді.

Український боксер розповів, що у 8-му раунді побачив в очах Джошуа те, що він відчув свою перемогу. На щастя, чемпіонські пояси повертаються в Україну.

Він відрізнявся тим, що хоча я можу контролювати свої емоції, я трішки, але переживав. Особисто у дев'ятому раунді. Це стало сюрпризом. Ентоні у той час, коли був восьмий раунд, вважав, що переміг, я побачив це в його очах. Можливо, цього і не було, не знаю. Але я повторював собі: "Ти не можеш зупинитися". Доволі багато стояло на кону. І слава Богу, що перемога є, пояси їдуть до України. Україна переможе,
– сказав Усик.

Усик хоче бою з Ф'юрі за абсолют

  • Попереду в Олександра може бути бій за звання абсолютного чемпіона світу. Усик звернувся до Ф'юрі з закликом повернутись на ринг заради спільного поєдинку. Тайсон у звичному стилі запевнив, що переможе будь-якого суперника.
  • Однак відповідь Усика була не менш яскрава. Українець впевнений, що перемоги британцю лише тільки сняться.
  • Легендарний Леннокс Льюїс звернувся до боксерів із закликом провести бій за абсолют.