Усик: Ніхто не прийшов допомагати Криму і кримчанам

Олександр Усик пригадав, як у 2014-му році його вперше запитали про рідний Крим, який тимчасово окупували росіяни. Боксер розповів, що був у Криму, коли почали відбуватись усі ті події. Але за два дні до "референдуму" принципово покинув Кримський півострів, пише 24 канал.

Цікаво прочитати Дасть шанс на реванш: промоутер зізнався, з ким може побитись Джошуа після поразки від Усика

Український боксер ще тоді відповідав, що Крим – це тимчасово окупована територія, яка рано чи пізно повернеться під контроль України.

Він був український і залишається. І потім мене почав за це почав питати мій улюблений канал. Потім ще хтось, потім ще. Коли відбувалися ті події в Криму, я був там. І за два дні до "референдуму" я принципово виїхав звідти. Але ніхто не прийшов допомагати Криму і кримчанам. З тієї влади, яка була на той момент. А мене почали питати за Крим. І на цьому робити собі якісь рейтинги. Я перший раз сказав, що Крим – це тимчасово окупована територія, але вона обов'язково повернеться в Україну. Він наш: був, є і буде,
– відповів Усик.

Нагадаємо, що чимало бруду лилось на Усика щодо питання "Чий Крим?".

Своїми діями на ринзі та поза ним Олександр підтвердив свою патріотичну українську позицію. Напередодні реваншу проти Ентоні Джошуа наш боксер вийшов на зважування в українському національному одязі, а його іміджу додав краси козацький чуб.

Ще після переможного поєдинку хтось із трибун закричав "Сімферополь". На що Усик відповів: "Це Україна". Пригадаємо, що Сімферополь є рідним містом боксера.