Українець Олександр Усик переміг Ентоні Джошуа у серпневому реванші і зберіг за собою всі чемпіонські пояси. Наступна мета Усика – стати абсолютним чемпіоном світу в королівському дивізіоні. Для цього йому потрібно відібрати пояс WBC у Тайсона Ф'юрі.

До теми "Не хочу доживати дні в інвалідному візку": відверта заява Ф'юрі перед можливим боєм з Усиком

Проте Циганський король не поспішає ухвалювати дату поєдинку проти Усика. Переговори між сторонами розпочалися одразу після реваншу в Саудівській Аравії. Але скандальний британець ухилився від бою з Усиком і вирішив спочатку перевірити свої сили проти ветерана Дерека Чісори.

У розмові з журналістам Усик повідомив, коли він планує провести мегафайт за звання абсолюту.

"Зараз моя команда шукає можливість поговорити з Тайсоном Ф'юрі, а він справді непередбачувана людина, тому ми не можемо гарантувати, коли саме відбудеться бій.

Мені подобається ідея провести бій на початку лютого чи на початку березня, наприклад, 4 березня, тому що я православний християнин. Під час Великого посту перед Великоднем я не буду битися, тому має бути все до або після православного Великодня (16 квітня)".

При цьому український чемпіон зазначив, що своїм наступним суперником розглядає лише Циганського короля.

Я хочу битися з Ф'юрі, тому що мені потрібний четвертий пояс. Не хочу битися ні з ким іншим, поки цей пояс не опиниться у мене,
– сказав Усик.

Нагадаємо, що реванш Усика проти Джошуа назвали найкращим боєм року за версією WBO.