Багато розмов було навколо повернення Ф'юрі на ринг. Спершу Тайсон взагалі запевняв, що хоче піти на пенсію, щоб насолоджуватись відпочинком із сім'єю та життям поза рингом.

Варто дізнатись Ломаченко – Ортіс: хто та коли покаже бій українського боксера онлайн

Ще один шанс для реваншу

Олександр Усик звернувся до британця після перемоги у реванші над Ентоні Джошуа. Українець закликав "Циганського короля" вийти на ринг та провести бій за звання абсолютного чемпіона світу. Тайсон хотів провести поєдинок проти Усика, але у 2022 році. На що отримав відмову. Олександр повернеться на ринг лише у новому 2023 році.

Тому Ф'юрі шукав нового суперника, серед яких був його земляк Джошуа. Ентоні був готовий вийти на ринг взимку 2022-го. Але і тут все залишалось на рівні чуток та словесних перепалок.

20 жовтня промоутер Ф'юрі та сам боксер оголосив суперника у наступному бою. Ним стане Дерек Чісора. Поєдинок буде вже третім в історії протистоянь між цими боксерами.


Офіційний постер бою Ф'юрі – Чісора / Фото з твітеру Тайсона

Як закінчувались попередні бої між Ф'юрі та Чісорою

  • Вперше ці боксери зустрілись на одному ринзі у 2011-му. У тому поєдинку Ф'юрі легко перебоксував суперника та переміг за одноголосним рішенням суддів.
  • Друга зустріч відбулась у 2014-му. Але і тут нічого не змінилось. Дерек не зміг продовжити бій після 10-го раунду.