Уайлдер: Ф'юрі завеликий для Усика

Поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу Олександр Усик повинен буде провести проти Тайсона Ф'юрі. Однак спершу треба переконати британця повернутись на ринг.

До теми Він є загрозою для Тайсона та знає, що робити для перемоги, – тренер Ф'юрі побоюється Усика

Колишній його суперник Деонтей Уайлдер залишив свій прогноз на потенційний бій Усик – Ф'юрі. Він виділив єдину перевагу "Циганського короля" над українцем.

Однак навіть вона може не завадити Усику стати абсолютним чемпіоном світу. Адже Олександр добре вміє маневрувати на рингу.

Я думаю, що Ф'юрі завеликий для Усика. Єдине, що має Тайсон для Усика – це його габарити. Я дивлюся на це як на бій Ф'юрі зі Каннінгемом. Стів домінував над ним, але потім втомився і виглядав надто худим. Але може статися все що завгодно. Не можна недооцінювати вміння Усика маневрувати на рингу. У боксі може статися все,
– сказав американець.

Нагадаємо, що Уайлдер втратив титул WBC у бою проти Ф'юрі.

Раніше Деонтей заявив, що хотів би провести двобій проти Усика.

Якщо Ф'юрі продовжить кар'єру

  • Наставник Ф'юрі заявив, що не слід недооцінювати Усика та його відмінну форму. Він впевнений, що українець є серйозним суперником для будь-якого боксера, а Тайсон не буде виключенням.
  • Сам "Циганський король" вимагає за своє повернення на ринг шалених грошей. Але він їх не отримає, хіба привертає лише до себе увагу.
  • Наразі взагалі невідомо, чи продовжить Ф'юрі кар'єру. 2 вересня Тайсон остаточно оголосить своє рішення. Британець повинен був зробити це ще 26 серпня, але рішення відтермінували через смерть двоюрідного брата Ф'юрі.