Уайлдер: Майбутнє буде яскравим

Здавалось, що трилогія проти Тайсона Ф'юрі поставила крапку у кар'єрі Деонтея Уайлдера. Однак американець повертається на ринг. За словами скривдженого боксера, він знову вийде на ринг на прохання своїх прихильників.

Цікаво дізнатись Олександр Усик очолив авторитетний рейтинг The Ring

Повалений Ф'юрі боксер навіть хоче провести бій проти Олександра Усика, у якого попереду можливий поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу. Звісно, якщо вдасться повернути Тайсона на ринг. Уайлдер назвав свій прихід поверненням короля.

Ви хочете побачити мій бій з Усиком? Так, я теж хочу. Я побіжу з усіма. Майбутнє буде яскравим. Король повернувся. Без мене тут немає жодного хвилювання. Я повернувся на численні прохання. Я сидів і відпочивав удома, насолоджувався часом з моєю. сім'єю,
– заявив Уайлдер.

Нагадаємо, що трилогія проти Ф'юрі закінчилась нокаутом для Деонтея. Уайлдер зламав руку об Тайсона. У попередніх зустрічах проти британця Деонтей програв та розписав мирову.

Бажання бажаннями, але у наступному бою Уайлдер поб'ється проти Роберта Хеленіуса. Поєдинок відбудеться 15 жовтня у Barclays Center у Брукліні.