Спортсмени вже провели спільну пресконференцію та дуель поглядів. На цій події британський боксер поводився дуже нахабно та ледь не спровокував бійку, що, на думку українського чемпіона, є ознакою страху.

До теми "Він ганьбить себе": колишній чемпіон прокоментував скандальну битву поглядів Усика та Ф'юрі

Усик не думає про Ф'юрі

Олександр Усик поділився очікуваннями від майбутнього бою. Українець заявив, що поки не думає про британця на цьому етапі підготовки, а вся його енергія сконцентрована на проведенні максимально продуктивного тренувального табору:

Я поважаю Ф'юрі, а чи поважає він мене – мені байдуже. Я не думаю про бій, я думаю про спаринг, плавання, біг і все інше, через що я повинен пройти в тренувальному таборі. Я не думаю про Тайсона Ф'юрі, і єдина причина, чому він у мене в голові, це тому, що я бачу його тут, ідучи коридорами.

При цьому український боксер упевнений, що в психологічному плані він зумів здобути перевагу над Тайсоном Ф'юрі та заліз йому в голову.

Я про нього не думаю, але я вже у нього в голові. Я, напевно, танцюю і співаю у нього в голові,
– сказав Усик.

Нагадаємо, що "бій століття" відбудеться в Саудівській Аравії. У контракті є пункт про реванш, тому ймовірно фанатів боксу очікує ще одна супербитві у майбутньому.