Вже 17 лютого наступного року Олександр Усик має повернутися на ринг. Українець готується до бою за звання абсолютного чемпіона проти Тайсона Ф'юрі.

До теми Байдуже на повагу Ф'юрі: Усик розповів про підготовку до бою за абсолют та ігри розуму

Британець відомий своїми скандальними висловлюваннями та спробами спровокувати Усика. Так, під час їх зустрічі, коли оголосили про дату бою, Тайсон нахабно поводився на битві поглядів та кидав образи у бік Олександра.

Проте сам Усик рідко відповідає британцю, що, схоже, злить Ф'юрі. Англієць зізнався, що йому не подобається жартувати з Олександра, оскільки той не знає англійської мови.

Не можна сказати, що ми перекинулися словами, коли я комусь кричу, а вони нічого не відповідають. Я просто назвав його сосискою і все. Відповіді не було. Це ніби я сам був на пресконференції. Я провів з ним круглий стіл. Як можна жартувати з людиною, яка не говорить англійською? Він розуміє приблизно 10% від того, що я кажу. Йому потрібно перекладати все, це безглуздо. Але це не змагання у тому, хто кого переговорить. Ми тут не для того, щоб говорити. Тому, можливо, нам обом варто просто мовчати,
– заявив "Циганський король".

Читайте також "Хочу бачити кров усюди": легендарний боксер зробив прогноз на поєдинок між Усиком та Ф'юрі

Зазначимо, що Усик володіє поясами WBA, WBO та IBF у надважкій вазі. Він їх виборов у боях проти Ентоні Джошуа, після чого захистив у серпні цього року у поєдинку проти Даніеля Дюбуа.

Загалом же Усик виграв 21 з 21-го бою за свою професійну кар'єру. Натомість Тайсону Ф'юрі належить пояс WBC. На рахунку британця 34 перемоги та одна нічия у 35-ти боях.