Гарсія: Ми знали, і він розумів, що це неправильно

Роберт Гарсія, тренер Ентоні Джошуа, теж розкритикував поведінку свого підопічного після реваншу з Олександром Усиком. Він вважає, що це було неповагою.

Читайте також Промоутер Джошуа назвав причину злості Ентоні після поразки від Усика

"Коли це сталося, я не був поруч з ним. Коли він схопив пояси, я подумав, що він хотів привітати Усика. Самостійно вручити паски, визнавши Усика чемпіоном або щось на кшталт цього. Але він пішов у кут, і викинув титули з рингу. Вважаю, що це неповага.

Потім він повернувся та перепросив. Ми знали, і він розумів, що це неправильно. Я гадаю, це був відчай, він не хотів визнавати того, що програв бій. Але після розмови в роздягальні ми зрозуміли його розчарування.

Я відчуваю, що він намагався знайти виправдання у людей, які його підтримували. Будь-який боєць може відчувати те саме. Він вибухнув після поразки та поводив себе так, як було не варто. Але наступної миті він це зрозумів, повернувся на ринг, вибачився, і тоді все добре завершилось", – зазначив тренер.

Що зробив Джошуа

  • Непереможний український боксер вдруге поспіль переміг Ентоні Джошуа. Усик виграв бій роздільним рішенням суддів. Для українця це 20 перемога, коли Джошуа програв вже втретє.
  • Здається, що британець не міг повірити в результат бою з українцем. Він жбурнув пояси Усика, а також відібрав мікрофон та видав емоційну промову.
  • Його промоутер Едді Хірн наголосив, що цього не варто було робити.