Олександр Красюк, генеральний директор K2 Promotions Ukraine і промоутер Усика, на початку вересня розповів деталі поєдинку. Про це повідомляє Luckypunchnet.

До речі Нокаут Усика: Девід Хей назвав найкращий подарунок на свій день народження

Він підтвердив слова Едді Хірна, менеджера Чісори, що наразі тривають переговори.

Ми зараз домовляємося. Якщо ми знайдемо спільну мову, бій відбудеться 31 жовтня,
– сказав Красюк.

Промоутер Усика розповів, що з жовтня у Британії почнуть повертатися на стадіони вболівальники. Тому поєдинок може пройти з глядачами.

Присутність уболівальників? Все буде залежати від того, як буде розвиватися ситуація у Великобританії. Станом на сьогодні, місцевий уряд дозволяє певній кількості уболівальників, чи то 25%, чи то 50% відвідувати спортивні заходи з першого жовтня,
– зазначив Красюк.

Варте уваги Як справи, Олександре: Чісора записав звернення у стилі Усика

Нові деталі

Едді Хірн заявив, що команди дійсно близькі, щоб підписати контракт на бій 31 жовтня. Про це повідомляє Sky Sports.

За його словами, боксери розуміють, що без глядачів на арені O2 дохід від поєдинку буде значно меншим. Проте обидва бійці мріють про цей поєдинок.

Ми намагаємося все порахувати. Намагаємося отримати цифри. Все по-чесному щодо обох, вони намагаються знайти шлях. Усик розмовляє зі мною, Чісора, Хей дзвонить мені постійно: "Давайте знайдемо шлях, щоб зробити цей бій, – це грандіозно для боксу". Але ми скуті тим фактом, що на цей момент фанати не допускаються,
– сказав Хірн.

Усик – Чісора: що відомо про бій

Поєдинок мав відбутися ще 23 травня у Лондоні. Та через пандемію COVID-19 бій перенесли на невизначений термін.

Наразі відомо, що зустріч боксерів має пройти 31 жовтня. Бій начебто під загрозою зриву через заборону глядачам відвідати його.

Відсутність вболівальників може негативно вплинути на гонорари боксерів. Таким чином, команди Усика та Чісори наразі вирішують, чи варто проводити бій без глядачів.