Промоутер: Нам необхідно єднатися довкола України

За словами промоутера, для Олександра це рішення було складним. Проте все ж таки він вирішив виїхати, аби представити Україну на світовому рівні.

Читайте також "У підвалі Усику було не до голоду": як війна вплинула на фізичну форму боксера

"Покинути Україну було для Усика дуже складним рішенням. Надзвичайно складним. Але заяви, які він може робити через громадськість за допомогою того, чим він займається, є чимось вагомим", – зазначив Красюк.

Фахівець запевнив, що на ринзі Усик може привернути увагу до світової спільноти.

Не можна втрачати такої можливості. Не можна проходити повз унікальної можливості сказати усьому світу та апелювати до нього, що нам необхідно єднатися довкола України, проти зупинки війни, а також за надання можливості українцям повернутися додому в безпеці,
– наголосив промоутер.

Олександр Красюк розповів про створення благодійного фонду на підтримку українців, які вимушено покинули свої домівки.

"Він розуміє, що битиметься на надзвичайно високому рівні. Увесь світ сидітиме та дивитиметься цей бій, і які б месседжі він не робив, світ їх обов’язково сприйме.

Частина того, чим ми займаємося зараз – створення фонду допомоги Україні, українським біженцям, а також людям, щоб вони продовжили жити та залишалися сильними у ці важкі часи.

Усик б’ється не за себе. Він не б’ється за славу й не за свою особисту спадщину. Він б’ється за всю країну, за весь демократичний світ", – додав фахівець.

Усик – Джошуа: головне про бій

  • Олександр у перші дні повномасштабного наступу Росії вступив до територіальної оборони Київської області.
  • Згодом з'явилася інформація про те, що боксер може виїхати з України, аби підготуватися до поєдинку проти Ентоні Джошуа.
  • Боксер не став втрачати нагоду, оскільки таким чином він зможе розповісти про Україну всьому світові. Сам же Усик зазначав, що на ринзі від нього буде більше користі, ніж зі зброєю в руках.
  • 7 квітня боксер заявив, що розпочав підготовку до реваншу проти британця. Також він зазначив, що відмовляється спілкуватися зі ЗМІ, аби краще зосередитися на майбутньому двобої.
  • Реванш Усик – Джошуа може відбутися 23 липня 2022 року. Місцем поєдинку розглядають Саудівську Аравію або Велику Британію.