На американському "мейджорі" вже гарантовано зіграють 5 українок: Еліна Світоліна, Ангеліна Калініна, Марта Костюк, Леся Цуренко та Катерина Байндль. До них може доєднатися Даяна Ястремська, яка стало єдиною представницею України, яка дійшла до фіналу кваліфікації.

Варте уваги Зібрали понад 300 тисяч доларів: на US Open-2023 відбувся матч на підтримку України

Усі суперниці є представницями топ-100 світового рейтингу

Напередодні відбулося жеребкування основної сітки US Open. Легким його точно не можна назвати, усі тенісистки знаходяться в першій сотні рейтингу, а Марті Костюк взагалі дісталася четверта ракетка світу та переможниця Вімблдону-2022.

Еліна Світоліна матч першого кола проведе з Анною-Лєною Фрідзам (WTA: 88) з Німеччини. Це буде ювілейний десятий виступ в основній сітці US Open для першої ракетки України. Найкращим результатом Еліни є виступ у 2019 році, коли вона дійшла до півфіналу.

Ангеліна Калініна буде протистояти іспанці Сарі Соррібес Тормо (WTA: 95). Ангеліна вп'яте буде представлена в основі американського "мейджора". Поки її найкращим результатом є вихід до другого кола, куди Ангеліна доходила тричі.

Марта Костюк гратиме з уродженкою Москви Єлєною Рибакіною, яка представляє Казахстан (WTA: 4). Марта четвертий рік поспіль гратиме в основній сітці. Її найкращий результат – третє коло у 2020 році.

Леся Цуренко зустрінеться з канадкою Б'янкою Андреєску (WTA: 51). Цуренко всьоме візьме участь в основній сітці змагань. У 2018 роце Леся змогла дійти до чвертьфіналу, де її змогла зупинити тільки майбутня переможниця турніру Наомі Осака.

Катерина Байндль за право зіграти у другому колі зіграє з представницею Словаччини Анною Кароліною Шмідловою (WTA: 63). Катерина всьоме зіграє в основній сітці US Open. Найкращим її результат на цьому турнірі є вихід до другого кола, туди українка пробивалася у 2017 та 2020 роках.