Ураган – Юнайтед Галац 2:0

Голи: Фаренюк, 25, 33

Український клуб зіграв свій третій матч в основному раунді футзальної Ліги чемпіонів. До цього поєдинку Ураган вже вийшов у еліт-раунд єврокубків, здобувши дві перемоги над Аразом (2:1) та Лічені (7:1).

Цікаво Нестримна "оса": українка Шульга – у топ-5 найкращих бомбардирок ОР Євро-2022 з футзалу

Михайло Грицина створив першу загрозу біля воріт гостей. Але його удар заблокував суперник. Все той же активний Михайло Грицина зумів пробити поруч зі стійкою, перебуваючи спиною до володінь Юнайтед Галац.

Перший тайм завершився нульовою мировою.

Фаренюк відзначився красивим сольним проходом, проштовхнув м'яч на Грицину, але Михайло не зумів завдати удару. На 25-й хвилині українці таки розмочили нулі на табло. Фаренюк отримав м'яч від Михайла Грицини та пробив повз голкіпера румунської команди – 1:0.

Микола Грицина загрожував воротам суперника – голкіпер Юнайтед парирував постріл. У декількох епізодах Левандівський рятував володіння Урагану. За дев'ять хвилин до завершення матчу Коваль влучив у стійку.

На 33-й хвилині Ураган подвоїв перевагу у рахунку. Левандівський викинув м'яч із власних воріт прямо на голову Фаренюку, який випередив воротар румунів – м'яч залетів у сітку Юнайтед, 2:0.

• Ураган здобув свою третю перемогу поспіль у Лізі чемпіонів. Український клуб показав 100-відсотковий показник в основному раунді – три звитяги у трьох матчах.