Наші знову найкращі

Скарбничка збірної України поповнилась ще двома золотими нагородами та ще одним "сріблом". Для Назара Чепурного золота медаль на болгарській землі стала першою на етапі Кубка світу.

До слова Гравці FAVBET вірять у перемогу Франції на Євро-2020

Українець взяв медаль в опорному стрибку. Його результат склав 14.700. Чепурному вдалось випередити румунського гімнаста Маріана Драгулеску (14.525) та представника Азербайджану Івана Тихонова (14.300).

Відео виступу Чепурного

Друге для себе "золото" у Болгарії здобув Ілля Ковтун. Після перемоги у вправах на коні українцю не було рівних у паралельних брусах. За його спиною залишились росіянин Сергій Єльцов та гімнаст із Литви Роберт Творогал.

Відео виступу Ковтуна

Третю нагороду для України 30 травня принесла Діана Варінська, її результат – 14.200 бала. Спортивна гімнастка здобула медаль у брусах. Вона поступилась лише росіянці Уляні Перебиносовій (14.500). Трійку призерок замкнула британка Келлі Джей Сімм (13.650). До цього Варінська посіла 5 місце у вправах на колоді.

Чемпіонка у вправах на колоді Анастасія Банчинська зупинилась на 6 позиції у брусах. До цього дівчина вже здобула "золото" у вправах на колоді.

  • Тепер у скарбниці української збірної 5 нагород – 4 "золота" та одне "срібло".