Дмитро Грущак показав найкращий серед українських біатлоністів результат у чоловічому спринті на Універсіаді – 7-ме місце. Він припустився двох промахів на стрільбі стоячи та в підсумку програв чемпіону 47,4 секунди. Відтак і в гонці переслідування він стартував сьомим.

Варте уваги Забула правила тенісу: фіналістка Australian Open повеселила завчасним святкуванням – відео

А от вже в цій гонці Грущак завдяки влучній стрільбі та швидкому ходу вирвався в лідери. Перед заключним вогневим рубежем він ішов першим, але схибив одного разу, тоді як американець Бйорн Вестервельт відстрілявся чисто і в підсумку виборов золото.

Ще двоє українців – Владислав Чихарь і Роман Боровик – фінішували на 10-му і 12-му місцях відповідно. Обоє зуміли покращити свої позиції в порівнянні зі стартом. Чихарь піднявся на одну сходинку вверх, а Боровик зумів піднятися на дві позиції.

Усі троє – студенти Сумського державного університету.