Четверта нагорода для країни

Жіноча збірна України у командній шаблі була складена з Ольги Харлан, Олени Вороніної, Олени Кравацької та Юлія Бакастової. На шляху до бронзового фіналу українки здобули дві перемоги та зазнала однієї поразки, повідомляє 24 канал.

Читайте також Магучіх з оновленим рекордом сезону тріумфувала на турнірі у Чехії, Геращенко – друга

Наші фехтувальниці взяли гору над Польщею (45:37) та Грецією (45:35), а от у півфіналі прикро поступились Франції. Хоча у сутичці Харлан суддівські рішення були доволі дивними, які пішли на користь суперниці Ольги. Україна програла француженкам з різницею у два уколи – 45:43.


Жіноча збірна України у командній шаблі / Фото FIE

У бронзовому матчі українки зустрілись із опонентками з Угорщини. Боротьба була дуже напруженою. Спершу угорки повели у рахунку, поки у битву не вступила лідерка команди Харлан. Далі перевага переходила, то до Угорщини, то до України.

Закінчувала змагання за третє місце в українській команді все та ж Харлан. Ольга не дозволила наблизитись суперниці більше, як на чотири уколи та принесла країні "бронзу" (45:41).


Призерки змагань у командній шаблі / Фото FIE

Жіноча збірна здобула "бронзу" у командній шаблі. Ця медаль стала вже четвертою для наших фехтувальників на чемпіонаті Європи-2022.

Усі медалі України на чемпіонаті Європи-2022

  • Авторкою першої нагороди країни у Туреччині стала Влада Харькова, яка тріумфувала в одиночному турнірі з фехтування на шпагах.
  • "Срібло" поповнило українську скарбничку після змагань серед чоловіків у командній шаблі.
  • Бронзову медаль принесли дівчата у командній шпазі.
  • Наші фехтувальники посіли третє місце у загальному медальному заліку змагань.