Важлива нагорода для України

У Німеччину збірна Україна відправилася у складі Яна Сича, Нікіти Кошмана, Віталія Свистіля. Ці спортсмени вибороли бронзову нагороду на попередньому етапі Кубка світу у Парижі, пише 24 канал.

Читай також Спортивна гордість України Харлан вперше виступить на турнірі після невдалої Олімпіади-2020

Бронзовий призер Олімпіади-2020 Ігор Рейзлін напередодні отримав травму, його замінив Євген Макієнко.

На етапі Кубка Європи українці здобули три перемоги. В 1/8 фіналу вони перевершили Естонію з результатом 45:40. А у чвертьфіналі здолали французьку команду з тим самим рахунком.

Найбільшу перемогу на турнірі Україна здобула у півфіналі, де її суперником була збірна Німеччини. Українці почали лідирувати з середини зустрічі. Їм вдалося втримати переможний результат та вийти у фінал – 45:36.

У вирішальній боротьбі за золоту нагороду українцям протистояла команда з Італії. Цю країну представляли титуловані спортсмени – Андреа Сантареллі, Давіде ді Веролі, Валеріо Куомо, Джанпаоло Будзакіно.

Українці спочатку навіть мали перевагу у три уколи над суперниками, проте наприкінці її не втримали і поступилися італійцям з результатом 31:36.

Для України це перше "срібло" на етапі Кубка Європи в Гандегаймі. Востаннє українці вигравали срібну нагороду у 2018 році. Тоді у склад команди увійшли Сич та Макієнко.

Що відомо про спортсменів

  • Україну на доріжках Karl-Rau-Halle представляла команда Київської міської школи вищої спортивної майстерності.
  • Сич двічі здобував перемогу на етапах Кубку світу на юніорському рівні.
  • Кошман має у своєму активі "бронзу" юніорського етапу Кубка світу-2021 у Ташкенті.
  • Для Свистіля нинішній сезон є дебютним. У 2022 році він вперше виступив на рівні Кубка світу.
  • Макієнко – призер та переможець чемпіонатів та Кубків України.