Повернення, якого усі так чекали

31-річна шаблістка після Олімпійських ігор-2020, які закінчились для неї повним провалом, ще не брала участь на змаганнях. Перерва Ольги Харлан тривала дев'ять місяців.

Читайте також Харлан показала, як виглядає її рідний район у Миколаєві після обстрілів окупантів

Першим після Олімпіади турніром для Харлан стане етап Кубка світу у Тунісі. Змагання триватимуть з 6 по 8 травня.

Відзначимо, що фанати могли вже не побачити Ольгу з шаблею у руках. Фехтувальниця серйозно задумувалась про закінчення успішної кар'єри, але все-таки продовжить тішити своїх прихильників новими перемогами. Усі сутички за участь Харлан завжди відзначаються характером та емоційністю.

Раніше Харлан натякнула на тому, що спробує поїхати у Париж на Олімпійські ігри, які відбудуться у 2024 році.

Разом із Ольгою у Тунісі честь України у жіночій шаблі захищатимуть Олена Кравацька, Юлія Бакастова, Олександра Бондар та Валерія Проченко.

  • Відзначимо, що Ольга, у якої основна аудиторія з-за кордону, продовжує показувати справжні реалії жахіття, яке в Україні зробила країна-агресора.
  • Вона активно засуджує слова політичних діячів ворожої країни.
  • Миколаїв – рідне місто фехтувальниці став одним із епіцентрів війни в Україні.
  • Харлан разом із сестрою та її сином вдалось виїхати до бойфренда в Італію. Саме там Ольга готується, щоб приносити Україні нові перемоги на спортивному фронті.

Коротко про головні здобутки Ольги Харлан

  • Ольга Харлан – найтитулованіша фехтувальниця не лише України, а й цілого світу. У доробку шаблісти чотири нагороди з Олімпійських ігор.
  • У 2008 році фехтувальниця здобула звання олімпійської чемпіонки у командній першості.
  • Вже через чотири роки Харлан здобула першу індивідуальну олімпійську медаль – "бронза".
  • Вже на наступній Олімпіаді-2016 Ріо-де-Жанейро стало фартовим містом для українки. Ольга завоювала аж дві нагороди – "срібло" у команді та "бронзу" в особистому.
  • У Токіо-2020 припинила боротьбу вже у першій сутичці. Кривдницею Харлан стала китаянка Хенгуй Ян – 12:15. Такий результат шокував усю фехтувальну спільноту. Інші здобутки Харлан навіть складно перелічити, не вистачить навіть тижня, щоб розповісти про успішну кар'єру фехтувальниці, яка неодноразово підіймала український прапор на міжнародних змаганнях.