Нападниця Житлобуду-1 Ольга Овдійчук забила Брейдабліку у цьому матчі. Гол українки визнаний найкращим у 4-му турі групового етапу.

Як це було Житлобуд-1 здобув свою першу перемогу в історії жіночої Ліги чемпіонів: відео матчу

Конкурентами українки були футболістки світових грандів: Вівіанне Мідема (Арсенал), Саманта Керр (Челсі) та Сакіна Каршауї (ПСЖ).

Відео топ-4 голів тижня у Лізі чемпіонів

Історична перемога Житлобуду-1

• У виїзному поєдинку з Брейдабліком українки записали до свого активу перші забиті м'ячі та першу перемогу.
  • На 42-й хвилині матчу Юлія Шевчук замкнула чудову передачу Ольги Овдійчук на дальню стійку, а на 74-й хвилині вже сама Овдійчук відзначилася просто неймовірним голом.
  • В результаті 2:0 – перемога Житлобуду-1, яка залишає харків'янам надію на вихід у наступний етап змагань.