Брейдаблік – Житлобуд-1 0:2

Голи: Шевчук, 42, Овдійчук, 74

Дивіться також Петраков став головним тренером збірної України: оцінюємо його роботу на чолі команди

При цьому клуби зустрічались і в попередньому турі єврокубка. Тоді матч завершився внічию з рахунком 0:0, і обидві команди-опонентки зуміли здобути свої перші очки в міжнародному турнірі.

Попри пресинг з боку Брейдабліка, рахунок у зустрічі відкрили саме гравчині Житлобуд-1. На 42-й хвилині протистояння форвардка Ольга Овдійчук віддала пас від центральної лінії до воріт суперниць, де вчасно зіграла її напарниця Юлія Шевчук. Цей гол став першим для українського клубу в цьому сезоні Ліги чемпіонів.

На цьому українські гравчині не зупинились. Уже після перерви свій гол оформила й Овдійчук, яка в першому гольовому епізоді відзначилась результативною передачею. Крістін Арнадоттір, борючись за мяч, помилилась й скинула його прямо до Овдійчук, а та, своєю чергою, відправила снаряд із дальньої дистанції прямісінько у ворота Брейдабліка.

• Таким чином харківський клуб уперше в історії виграв матч на груповій стадії жіночої Ліги чемпіонів.

Брейдаблік – Житлобуд-1: відео матчу