Про історичний фінал для України

31-річна велогонщиця з України завершила свої виступи у Токіо. Любов Басова прокоментувала свій виступ у кейріні, де посіла високе 6 місце у фіналі.

Як це було Українки Старікова та Басова фінішували у топ-6 Олімпіади-2020 з велоспорту

Так, дійсно, вчора був історичний момент – вперше дві українки виступили в олімпійському фіналі з кейріну. В Ріо-2016 я фінішувала п'ятою. Зараз – шоста позиція, але в цілому задоволена результатом. Адже про свою участь дізналася буквально за місяць до початку змагань: ми поміняли графік тренувань, підготовки,
– розповіла українка.

Протягом річного карантину у Басової була травма, яка не давала можливості готуватися у повну силу до стартів.

"Ми зупинилися за крок до медалі"

Виділила Басова і партнерку по команді Олену Старікову, яка також змагалась за нагороди у кейріні. Надійне плече львів'янки добре відчувала Любов. Така підтримка додавала впевненості 31-річній велогонщиці.

На жаль, ми зупинилися за крок до медалі, але ми віддали усі сили. Це дійсно так. Ми розуміємо, що можемо конкурувати зі світовими лідерами й це додає впевненості. Будемо працювати далі й боротися за медалі олімпійського Токіо,
– сказала Басова.

• Фінал кейріну був історичним для нашої країни – відразу дві українки змагались за олімпійські медалі. Старікова та Басова продемонстрували чудову взаємодію у півфіналі. Українки грамотно пройшли своїх суперниць по зовнішньому радіусу та вийшли вирішальний заїзд, де посіли 4-те та 6-те місця відповідно.
  • У спринті Любов Басова зупинилась в 1/32 фіналу, програвши у заїзд представниці Канади. Олена Старікова ж продовжує боротьбу за нагороди у Токіо.