Єгор Ярмолюк на початку сезону був переведений до основної команди. 19-річний українець регулярно потрапляв до заявки на матчі, але на полі ще не з'являвся. У матчі проти Бернлі Ярмолюк отримав нагоду дебютувати, пише 24 Канал.

Наймолодший дебютант

Брентфорд не мав особливих проблем в поєдинку проти Бернлі. Вже на 62-й хвилині поєдинку рахунок був 2:0 на користь бджіл. Тож головний тренер Брентфорда Томас Франк виконав свою обіцянку та випустив на поле Ярмолюка замість Єнсена.

Ярмолюк дебютував на 76 хвилині матчу / twitter.com/BrentfordFC

Український хавбек відіграв 14 хвилин основного часу та навіть завдав одного удару по воротах. У підсумку "бджоли" здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0.

Таким чином, Єгор Ярмолюк став 11-м українцем, який зіграв в чемпіонаті АПЛ. Вихованець дніпровського футболу став наймолодшим українським дебютантом. На момент виходу на поле йому було 19 років 7 місяців 21 день.

Зазначимо, що в нинішньому сезоні український легіон в чемпіонаті Англії становить 5 гравців: Зінченко (Арсенал), Мудрик (Челсі), Забарний (Борнмут), Миколенко (Евертон), Ярмолюк (Брентфорд).