Редкач: Потрібно розділяти спорт та політику

Українські спортсмени активно демонструють свою громадянську позицію та вимагають відсторонення росіян від міжнародної арени. Більшість атлетів змінили свою думку та наголошують на тому, що спорт не може бути поза політикою.

Читайте також Скандальний боксер Редкач вкотре потролив Усика

Проте Редкач так не вважає. Він наголосив, що варто розмежовувати спорт та політику. У своєму твітері він опублікував світлину з російським боксером Дмитром Біволом.

"Потрібно розділяти спорт та політику. Хоч цей принцип і йде в історію і слід визнати, що вони нерозлучні, але для мене спорт залишається поза політикою.

Бо старанно трудяться спортсмени, а в такому випадку потім і кров'ю – жоден політик так не трудиться за рахунку держбюджету у своїх кишенях. Не потрібно плутати лазню з вахтою", – написав боксер під фото.

Редкач разом з Біволом / Фото з твітеру українця

Що відомо про українського боксера

  • Редкач є уродженцем Сумської області, проте тривалий час він вже проживає у США.
  • Іван провів на професійному рівні 30 боїв, здобув 23 перемоги, 6 разів програв при одній нічиїй.
  • У останньому поєдинку Редкач дивно програв Реджісу Прогрейсу і став об'єктом насмішок.
  • Перед цим 25 січня 2020-го він програв Денні Гарсії. При цьому українець під час бою вкусив суперника, за що був дискваліфікований на пів року.
  • За межами рингу Редкач відомий своїми випадами на адресу Василя Ломаченка та Олександра Усика. Він неодноразово висловлювався в їхній бік, зокрема, називав їх релігійність "пафосом і награністю"