Джерело: Боксёрская ПРАВДА

Постол, який у 2020 році програв Хосе Раміресу у бою за титули WBO та WBC, сказав, що не відмовиться від поєдинку з абсолютним чемпіоном світу Лопесом.

До слова Усик – Джойс: з'явилася дата бою

Я не проти, щоб Лопес, коли перейде у 63 кг, сказав: "Давайте я з Постолом відбоксую". Я готовий з ним зустрітися. Думаю, мені було б зручно з ним боксувати,
– сказав Лопес.

Водночас 37-річний Постол вважає, що Лопесу буде складно проти Хосе Раміреса. Як відомо, Теофімо заявляв, що готовий побити Раміреса чи Джоша Тейлора.

"Він навіть "зачепився" з Рамірес або Тейлором. Я думаю, йому буде важко, якщо він перейде у 63 кг і зустрінеться з Раміресом. Мені здається, що Рамірес його зламає. Я вважаю, що йому потрібна акліматизація", – розповів Постол.

Як Лопес став абсолютним чемпіоном світу

  • 23-річний американський боксер до поєдинку з Ломаченком володів лишень титулом IBF.
  • У поєдинку проти Ломаченка американський боксер здобув титули WBC, WBO, WBA, які належали українцю. Лопес став наймолодшим абсолютним чемпіоном світу.
  • Слід зазначити, що Ломаченко боксував з травмою. Йому зробили операцію. Реванш між бійцями не передбачений контрактом. Втім, це не заважає Ломаченку вимагати другий бій. Однак Лопес проти.