Українець переконаний, що стане важким суперником для Чарло, адже американець ще не зустрічався з настільки агресивними боксерами. Про це повідомляє Bad Left Hook.

До теми Для нас це безвиграшна ситуація: тренер Чарло нарікає на бій з українцем Дерев'янченком

Я буду його найжорсткішим тестом у середній вазі

34-річний кримчанин обіцяє здійснювати тиск на Чарло та працювати на ближній дистанції.

Я буду його найжорсткішим тестом у середній вазі. Джермалл ніколи не зустрічався з таким, як я. Я буду чинити більший тиск, ніж він звик. Він також ніколи не стикався ні з ким, у кого подібна робота ніг. Я буду працювати на ближній дистанції більше, ніж його колишні опоненти,
– сказав Сергій.

Дерев'янченко порівняв Чарло зі своїми попередніми кривдниками – Геннадієм Головкіним та Даніелем Джейкобсом. Обом українець програв рішенням суддів і відправлявся в нокдаун у стартових раундах.

"Головкін дуже відрізняється від Чарло, але Джейкобс схожий стилістично, тому тут буде те, що я вже бачив. У цьому таборі ми тільки привезли інших спаринг-партнерів. Тих, хто може показати, що Чарло принесе в ринг.

Ми робимо необхідні поправки з урахуванням нашого досвіду і розробляємо план гри спеціально під Чарло. Спаринг-партнери відмінно попрацювали, і я повністю готовий до 26 вересня", – зазначив українець.

До речі Чарло обіцяє нокаутувати українця Дерев'янченка

Дерев'янченко ставить на швидку перемогу

Український боксер планує здобути швидку перемогу над Чарло.

Я не зосереджений виключно на те, щоб поєдинок проходив в певному напрямку, у нас просто є свій план гри, і ми подивимося, що станеться на рингу. Якщо я зможу його нокаутувати, то буду готовий піти на це. Але якщо бій пройде 12 раундів, у мене є всі навички, щоб перемогти рішенням суддів,
– резюмував Дерев'янченко.

Що відомо про Чарло?

30-річний американець ставав чемпіоном світу у 1-й середній вазі, а нині є чинним володарем титулу WBC у середній вазі. Непереможний боксер провів 30 бої на професійному ринзі.