До останньої стрільби Україна та Білорусь вели боротьбу за перемогу. Та українець Дмитро Підручний на останньому вогневому рубежі відстрілявся начисто, натомість білорус Сергій Бочарніков зробив промахи та відправився на штрафне коло.

Як це було: Збірна України з біатлону перемогла на Чемпіонаті Європи у змішаній естафеті, випередивши росіян

В той час як Дмитро Підручний наодинці направлявся до фінішу, за друге місце розпочалася справжня боротьба. Вели її Бочарніков, а також норвежець Александер Фьєльд Андерсен та росіянин Саід Каріммула Халілі. Бочарніков впав під час цієї боротьби, втратив час, і у підсумку фінішував лише четвертим. Другим стали росіяни. Момент падіння не потрапив у трансляцію.

Вже після фінішу Білорусь подала апеляцію, яку підтримали. Однак норвежці теж вирішили оскаржити це рішення. І їх рішення підтримали, вернувши команді третє місце.

До слова: Чемпіонат Європи з біатлону 2020: розклад гонок та де дивитися

Однак поки тривав розгляд справи, церемонія нагородження так і не відбулася. Тож поки збірна України не отримала золоті нагороди. Її пообіцяли провести аж в суботу. Та відбудеться вона без Дмитра Підручного та Артема Прими, які до 1 березня перебуватимуть вдома.