Динамо – Полісся 3:0

• Голи: Ванат, 32, Шапаренко, 52, Буяльський, 77
  • Вилучення: Кравець, 63 (П)

У першому колі амбітний дебютант УПЛ сенсаційно переміг одного з грандів українського футболу з рахунком 3:2. Для динамівців справою честі було обіграти житомирську команду у матчі-відповіді, пише 24 Канал.

Впевнена перемога динамівців

Поєдинок на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського викликав великий інтерес у футбольних фахівців. На матч завітали головний тренер збірної України Сергій Ребров та екснаставник столичного клубу Мірча Луческу.

Кияни з перших хвилин захопили ініціативу та більше контролювали м'яч. На 32-й хвилині матчу "біло-сині" провели стрімку контратаку. Ярмоленко вивів Ваната на побачення з Кудриком, що призвело до взяття воріт. Цей гол став 12-м для форварда Динамо в нинішньому чемпіонаті.

На початку другого тайму господарі збільшили перевагу. На ударній позиції опинився Шапаренко, який красивим ударом пробив у дальню дев'ятку.

Через кілька хвилин "вовки" залишилися в меншості. Арбітр показав другу жовту картку захиснику Полісся Кравцю за грубу гру проти Буяльського.

Остаточну крапку в матчі поставив Буяльський. Активний пресинг динамівців на чужій половині поля завершився голом капітана. 3:0 – команда Шовковського взяла повноцінний реванш за поразку в першому колі.

Динамо і Полісся в турнірній таблиці

• Динамівці не знають гіркоти поразок вже у 14 матчах чемпіонату. В турнірній таблиці команда Шовковського на одне очко відстає від "гірників". Однак Шахтар зіграв на одну гру менше.
  • Полісся після двох перемог зазнало поразки. Житомирська команда веде боротьбу за єврокубки. Після 25-ти зіграних матчів "вовки" займають шосте місце.