Збірна України завоювала дві нагороди у змаганнях байдарок-четвірок та каное-одиночці. Сумарно на рахунку наших спортсменів вже 8 медалей.

До теми Надія на карате і "золоті" синхроністки: розклад виступів українців у 3-й день Європейських ігор

Український екіпаж у складі Данила Даниленка, Олега Кухарика, Івана Семикіна та Ігоря Трунова фінішував другим на дистанції 500 метрів. У напруженій боротьбі наші веслувальники поступилися 0,536 секунди команді Іспанії та на 0,3 випередили суперників з Сербії.

Зазначимо, що вчора Трунов та Кухарик вибороли "золото" серед байдарок-двійок на 500 метрів.

Байдарка-четвірка (чоловіки), 500 метрів

• 1. Іспанія – 1.19,964
  • 2. Україна – 1.20,500
  • 3. Сербія – 1.20,800

Ще одну нагороду в скарбничку збірної України здобула Людмила Лузан. На дистанції 200 метрів серед жінок в каное-одиночці українка фінішувала другою з результатом 46,937.

Це вже друга медаль Лузан на Євроіграх. Раніше Людмила разом з Валерією Теретою завоювала "золото" у каное-двійках на 500 метрів.