Щодо виходу збірної України у плей-офф чемпіонату висловився, зокрема, колишній півзахисник російської збірної Олександр Мостовий. Він заявив, що українцям "просто пощастило".

Читайте також Як збірна України відсвяткувала вихід в 1/8 фіналу: емоційне відео

Мостовий побідкався, мовляв, в України було стільки ж очок, як і у Росії – також 3. Після цього він пригадав програш у матчі з австрійцями.

"Вихваляти збірну України не треба. Просто пощастило, так склався день. Іспанці дуже виграли, і Швеція перемогла", – ніяк не може змиритися з результатом нашої збірної росіянин.

Він вирішив "пояснити", чому в 1/8 фіналу чемпіонату Європи не пройшла збірна Росії. "На першому місці у нас стоїть не футбол, а якісь інші інтереси", – сказав Мостовий. Втім, що має на увазі, невідомо.

Підсумував свій "крик душі" колишній футболіст ще однією гучною фразою. Він заявив, що "збірна України вже повинна була сидіти на валізах", а виходом у плей-офф завдячує лише успіху іспанців.

Україна в 1/8 фіналу Євро-2020: що відомо

  • Україна потрапила у плей-офф чемпіонату Євро-2020 як одна з чотирьох кращих команд, які посіли треті місця у своїх групах. Таке трапилося вперше в історії.
  • На вихід збірної в 1/8 фіналу вже відреагував український президент Володимир Зеленський. "Футбольна фортуна повернула нам борг", – наголосив політик.
  • Бурхливо реагують на цю важливу спортивну подію й у соцмережах. Українські вболівальники не стримують своїх емоцій та діляться враженнями.