Віцепрезидент Української асоціації футболу Юрій Запісоцький зробив сміливу заяву щодо місць проведень матчів чемпіонату світу-2030. За його словами, УАФ розглядає варіант із проведення поєдинків по усіх країні.

Дивіться також Динамо вшанувало пам'ять загиблого героя України та фаната клубу Рубцова: зворушливе фото

Смілива заява щодо Мундіалю

У тому числі Запісоцький врахував тимчасово окупований Крим та Донбас. ЗСУ робить усе можливе, щоб ці бажання втілились у реальність. І футбол повернувся у вже звільнені території.

Наголошую, що під час підготовки необхідних документів нашими підрозділами потрібно враховувати, що ми розглядаємо варіанти проведення матчів ЧС-2030 на всій території України, у тому числі – Донбасу та Криму. Тому прошу опрацювати інформацію про об'єкти, які можна буде задіяти для проведення чемпіонату світу в нашій країні з урахуванням цієї вимоги
– заявив Запісоцький.

Нагадаємо, що 5 жовтня стало відомо про бажання України прийняти ЧС-2030. Українська сторона хоче це зробити разом із Іспанією та Португалією.

У нашій країні можуть провести поєдинки однієї з груп Мундіалю.

Такий проєкт має повну підтримку президента УЄФА Александера Чеферіна. Також заявку України підтримують президент УАФ Андрій Павелко, уряди та очільники країн.

Після цієї інформації у Росії почало серйозно "підгорати".

Конкуренти України у боротьбі за ЧС-2030

  • Також на розгляді є спільна заявка Саудівської Аравії, Єгипту та Греції.
  • Серед інших кандидатів – представники Південної Америки.