У середу, 26 червня, на чемпіонаті Європи – 2024 завершиться групова стадія. У цей день свій завершальний матч у квартеті Е провела і збірна України. Підопічні Сергія Реброва протистояли Бельгії, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу – 2024: календар і результати матчів

Важке завдання для Реброва

Українці жахливо стартували на Євро, розгромно поступившись головному аутсайдеру – групі Румунії (0:3). Утім, друга зустріч повернула команду Реброва в боротьбу за плей-оф (2:1 проти Словаччини).

Усі команди групи Е мали порівну балів (по 3), тому до 1/8 фіналу точно потраплять перші три команди. Головне завдання нашої збірної – не опинитися на останньому місці.

А це цілком імовірно через погану різницю м'ячів (2-4) та силу найближчого суперника. Бельгія – очевидний фаворит як групи, так і матчу з Україною.

Варто знати Рятівний м'яч Яремчука у ворота Словаччини претендує на найкращий гол 2-го туру Євро-2024

Бельгія – фаворит матчу

У першому турі підопічні Тедеско також несподівано програли (0:1 від словаків), але після цього червоні дияволи впевнено переграли Румунію. Тому нічия в матчі з українцями виведе бельгійців у плей-оф.

Проте Де Брюйне і компанія бажають навіть виграти квартет, а для цього треба долати українців. Наша команда також претендуватиме на перше місце в разі перемоги.

На щастя для Реброва, повернулись у загальну групу Миколенко та Циганков, тому їх можна очікувати в старті. Бельгія ж, як і раніше, страждає від травм в обороні. Під питанням участь у матчі Теата, Меньє та Вітцеля. Також через дискваліфікацію не зіграє форвард Лукебакіо.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Україна – Бельгія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Для телеглядачів зустріч наживо покажуть регіональні канали Суспільного. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Україна – Бельгія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі та повний відеоогляд гри після закінчення.

УКРАЇНА – БЕЛЬГІЯ

УКРАЇНА: Трубін – Тимчик, Забарний, Сваток, Матвієнко, Миколенко – Бражко, Шапаренко, Судаков – Довбик, Яремчук.

БЕЛЬГІЯ: Кастельс – Фаес, Вертонген, Теат – Кастань, Онана, Тілеманс, Доку – Де Брюйне, Троссар – Лукаку.

Відеоогляд матчу

Підсумкове становище команд у групі Е

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. На жаль, Україна залишає Євро. Нічиєї не вистачило, щоб наша команда покинула останнє місце в групі. Всі команди набрали по 4 очки, але у нашої команди найгірша різниця м'ячів. Боляче, але збірній слід подякувати за характер та якість гру.

90+2 хвилина

Судаков зряче прорвався у майданчик та потужно пробив по воротах. Кастельс на місці.

90 хвилина

Суддя компенсував чотири хвилини.

90 хвилина

Опенда замість Лукаку.

89 хвилина

Маліновський потужно пробивав після скидки, але Кастань самовіддано кинувся під удар.

88 хвилина

Ярмоленко та Де Брюйне обмінялись небезпечними пострілами.

86 хвилина

Небезпечна контратака від Бельгії. Лукаку виконував класний простріл, але Матвієнко накрив м'яч.

84 хвилина

Тепер Степаненко відгукнувся на кутовий, але головою пробив вище.

82 хвилина

Маліновський вирішив пробити прямо з кутового та ледь не застав кіпера зненацька. Кастельс вже зі стрічки виніс м'яч.

81 хвилина

Остання заміна від Реброва. Ярмоленко вийшов замість Сватка.

80 хвилина

Довбик отримав м'яч у чужому майданчику та пробив у ближній кут. Поруч зі стійкою.

77 хвилина

Доку йде з поля, його змінив Бакайоко.

75 хвилина

Одразу крута контратака у наших! Довбик та Ванат вибігла два у два в контратаці, але Артем не зміг знайти момент для удару та не віддав на партнера.

74 хвилина

Трубін рятує Україну після потужного удару від Карраско.

72 хвилина

Маліновський одразу запускав Ваната у забігання. Але Владислава випередив Кастельс.

70 хвилина

Три заміни від Реброва. Шапаренко, Бражко та Яремчук йдуть відпочивати. Замість них вийшли Степаненко, Маліновський та Ванат.

69 хвилина

Довбик збив у центрі поля Онана та отримав жовту картку.

67 хвилина

Тимчик самовіддано повернувся у захист та не дозволив Карраско завдати небезпечного удару.

65 хвилина

Лукаку дали вибігти на ударну позицію і той непогано пробив. Але Трубін забрав м'яч до рук.

63 хвилина

Тілеманс та Троссар йдуть відпочивати. Замість них вийшли Карраско та Мангала.

61 хвилина

Бельгія забрала м'яч під свій контроль.

59 хвилина

Пощастило Україні. Доку дали зробити небезпечний простріл вздовж лінії воріт. Лукаку трохи не встиг до м'яча.

57 хвилина

Травма у Миколенка. Віталій не зможе продовжити гру, замість нього вийшов Зінченко.

55 хвилина

Доку намагався втекти від Тимчика, але захисник Динамо не втратив позицію.

52 хвилина

Непогане закидання на Яремчука, але захисники Бельгії не дали Роману прийняти м'яч.

49 хвилина

Довбик отримав м'яч у майданчику Бельгії, але не розібрався у ситуації та втратив снаряд.

Початок другого тайму

Перерва завершена. Команди відновили гру.

Поточне положення у групі Е:

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Україна непогано виглядає на фоні Бельгії та заслужено не програє. Втім команді Реброва треба перемагати. Чекаємо на другий тайм.

45 хвилина

Дві хвилини додав суддя.

44 хвилина

Трубін забрав м'яч після дальнього удару від Де Брюйне.

43 хвилина

Фаес пішов у небезпечний підкат під Яремчука та отримав жовту картку.

41 хвилина

Який момент у Яремчука! Романа вивели на "побачення" із Кастельсом, але той замість удару вирішив прострілити на Довбика. Артем до м'яча не встиг.

38 хвилина

Доку виконував подачу, але м'яч вийшов за межі поля.

35 хвилина

Миколенко скинув під удар Судакову, але постріл Георгія прийшовся в руки Кастельсу.

33 хвилина

Де Брюйне хитрим ударом намагався зі стандарту застати зненацька Трубіна. Трохи не вистачило точності.

31 хвилина

Україна непогано нейтралізує атакувальний потенціал бельгійців. Інколи ціною фолу, але поки без попереджень.

28 хвилина

Довбик втік у класну контратаку та міг викотити на вільного Яремчука. Проте Артем забарився із м'ячем та скидав вже на Судакова. Удар у Георгія відверто не вийшов.

27 хвилина

Кілька подач у наш карний майданчик не досягли адресата.

24 хвилина

Кастань непогано навішував на Лукаку, але Забарний був першим на м'ячі.

22 хвилина

Тепер Довбик спробував себе дальнім пострілом, але навіть не у рамку воріт.

20 хвилина

Перший удар у ствір від України. Яремчук здаля пробив по центру. Кастельс забрав м'яч до рук.

18 хвилина

Знову брак при передачі не дозволяє Україні організувати гарну атаку.

З цим і не посперечаєшся!

15 хвилина

Україна ненадовго забрала м'яч під свій контроль, але на рівному місці Шапаренко подарував снаряд супернику.

12 хвилина

Тимчик красиво відібрав м'яч у Доку на фланзі.

10 хвилина

Боротьба йде у центрі поля, Бельгія забрала м'яч під свій контроль.

7 хвилина

Лукаку вивели на ударну позицію пасом з глибини, але Трубін встав на шляху м'яча.