Мова йде про матч між Гранадою та Атлетік Більбао. Вже на 6-й хвилині Вільямсу швидко вдалось вивести гостей уперед 0:1.

Цікаво Протест проти ненависті: футболісти Аякса вийшли на поле у футболках без прізвищ

Сумна звістка, яка перервала поєдинок

Більше команди у цьому поєдинку 10 грудня не забивали. Адже голкіпер Атлетіка Унаї Сімон помітив, що щось дивне почало відбуватись на одній із трибун стадіону за воротами та сповістив про це головного арбітра зустрічі. Той миттєво зупинив матч та покликав лікарів обох клубів на трибуни.

Виявилось, що одному із уболівальників стало погано, у нього зупинилось серце. Потерпілого у важкому стані забрали у лікарню.

20 хвилин тримала пауза у поєдинку, а згодом суддя вказав командам повернутись у підтрибунне приміщення. Матч був не лише перерваний, а й на 10 грудня закінчений. Фанати майже годину чекали на своїх місцях фінального рішення.

Згодом у Гранаді повідомили, що, на жаль, серце фаната їх команди назавжди перестало битись. В іспанському клубі висловили свої щирі співчуття родині та усьому фанатському руху Гранади з приводу гіркої втрати.

• Відзначимо, що Гранада із 7 балами йде на передостанньому 19-му місці, а тобто у зоні вильоту з Ла Ліги.
  • Щодо Атлетік, то клуб набрав вже 28 очок та йде 6-м.