Футболісти Аяксу на домашній матч проти Спарти Роттердам (2:1) вийшли в унікальному комплекті форми. На футболках гравців замість прізвищ були вибиті три крапки.

Читайте також Зірка збірної Бельгії відмовився їхати на Євро-2024: що з ним сталось та як це допоможе Україні

Три крапки замість прізвища

Таким чином клуб висловив свій протест проти хейту у соціальних мережах. Три крапки на футболках символізують універсальний знак мовчання.

Щомісяця гравці чоловічих і жіночих команд Аякса отримують у соцмережах понад 1500 повідомлень із висловленням ненависті. Але, на жаль, це стосується не тільки наших гравців. Повідомлення такого типу є частиною зростаючої тенденції, яка впливає на мільйони людей в інтернеті. Прагнучи заглушити хейт у соцмережах, Аякс під час матчів цими вихідними носитиме футболку з трьома білими крапками замість прізвищ. Крапки являють собою універсальний знак мовчання, а також значок у меню, який ви вибираєте, щоб поскаржитися на хейт,
– йдеться у заяві Аяксу.

Футболки Аяксу без прізвищ / twitter.com/AFCAjax

  • Зазначимо, що футболісти доволі часто зазнають атак зі сторони користувачів соціальних мереж. На початку військової агресії терористів ХАМАС свою підтримку Ізраїлю висловив гравець Арсеналу Олександр Зінченко.
  • Після цієї публікації сторінку Зінченка атакували арабські користувачі інстаграм. Вони погрожували спалити футболку українця та вимагали, щоб він залишив Арсенал.