Російського монополіста "Газпром" поганою мітлою вигнали з європейського футболу в лютому 2022 року. Після початку повномасштабної війни від співпраці з компанією країни-терориста відмовилися УЄФА та низка клубів Європи. Проте на криваві гроші "Газпрому" спокусився турецький Бешикташ.

Читайте також Президент несправжній: голову УЄФА Чеферіна звинувачують у підробці документів перед виборами

Росія збільшує свій вплив на Туреччину

За повідомленням турецьких ЗМІ, найближчим часом Бешикташ підпише угоду про співробітництво з "Газпромом". У клуба завершився 10-річний контракт з попереднім спонсором "Vodafone". Тож тепер менеджмент турецького гранда обрав новим спонсором російську компанію.

Очікується, що на наступному тижні віцепрезидент Бешикташа Шерхан Четинсая поїде в Росію, де зустрінеться з главою "Газпрому" Алєксєєм Міллером. В результаті перемовин буде підписаний 5-річний контракт, згідно з яким турецький клуб отримає 60 мільйонів євро.

Крім того, "Газпром" посприяє переходу одного з гравців Локомотива до Бешикташу. Скоріше за все мова йде про хавбека Дмітрія Барінова.

Зазначимо, що "Газпром" тривалий час був спонсором німецького клубу Шальке та Ліги чемпіонів. Проте в перші ж дні повномасштабної агресії проти України співпраця з компанією була зупинена. Також нагадаємо, що Путін багато років використовував компанію в якості "газової зброї" проти України та шантажував Європу.