У суботу, 22 червня, на Євро-2024 пройдуть матчі другого туру в групах E та F. Центральною стане зустріч у Дортмунді, де збірна Туреччини протистоятиме Португалії, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Битва переможців

Команди вдало стартували на Євро, взявши по три очки у першому турі. Правда, португальцям довелось понервувати у матчі проти Чехії. Зламати "автобус" команди Гашека вдалось лише у компенсований час.

Турки ж грають у більш відкритий футбол, що може бути на руку Роналду і компанії. У першому турі підопічні Монтелли на класі переграли Грузію, але все ж пропустили та були близькими навіть до втрати очок.

Тріумфатор цієї дуелі стане переможцем групи, що дозволить отримати потенційно слабшого суперника в 1/8 фіналу. Португалія переважає суперника в кадровому потенціалі, але Туреччина може взяти своє запалом та організацією гри в атаці.

Орієнтовні склади:

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Туреччина – Португалія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Туреччина – Португалія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Матч завершено!

Фінальний свисток зафіксував 3:0 на користь Португалії, яка достроково забезпечила собі 1 місце в групі F.

90 хвилина

Рефері компенсував 5 хвилин до другого тайму.

88 хвилина

Баїндір грамотно грає на перехопленні та перериває небезпечний пас на Бернарду Сілву.

81 хвилина

Дальній удар від Гюлера з правого флангу було заблоковано.

75 хвилина

Турки б'ються, але зробити хоч щось з португальцями, які іх переважають, не можуть.

69 хвилина

Передача за спину захиснику на правий фланг штрафного для Бернарду завершилась подачею на дальню, де Роналду щось намагався зробити головою, але м'яч просто відскочив.

63 хвилина

Дальній удар від Їлдиза з лівого флангу полетів над воротами.

ГОООЛ! 0:3!

На 56-й хвилині рахунок став розгромним. Роналду опинився на ударній позиції після закидання з флангу від Вітіньї, проте Кріштіану вирішив не пробивати, а відкотив на Бруну Фернандеша, який поцілив у порожні ворота.

49 хвилина

Португалія тримає м'яч у центрі поля. Складно буде Туреччині відігратися, якщо малюнок гри не зміниться.

Розпочався другий тайм!

Туреччині потрібно забивати як мінімум двічі, аби вирвати бодай нічию.

Перший тайм завершено!

Португальці та турки пішли на перерву за рахунку 2:0 на користь Кріштіану Роналду та компанії.

42 хвилина

Челик пішов у підкат під Леау – отримав жовту. Після цього ще гірчичник отримав Акайдін – за протести до судді.

39 хвилина

Рафаель Леао отримав жовту за симуляцію.

37 хвилина

Кріштіану Роналду з лінії штрафного майданчика пробив вище за поперечку воріт Туреччини.

31 хвилина

Відповідь від Туреччини: Актюркоглу після сольного проходу пробив у ближній кут – воротар португальців на місці.

АВТОГОООЛ!

0:2 на користь Португалії! Турки самі собі забили на 29 хвилині! Акайдін скидав у площину воріт своєму голкіперу, який пішов на вихід! М'яч просто закотився у ворота!

25 хвилина

Бардакчі отримав жовту картку. Перше попередження у матчі.

ГОООЛ!

На 21-й хвилині Бернарду Сілва ударом в один дотик відкрив рахунок після прострілу від Мендеша. Для нього це дебютний гол на чемпіонатах Європи.

15 хвилина

Роналду накрутив на правому фланзі Бардакджі, після чого подавав на дальню, але Леау головою не зміг пробити як слід.

10 хвилина

Гра переважно проходить у центрі поля на початку зустрічі.

2 хвилина

Воротар Туреччини Алтай Баяндір спіймав м'яч після удару від Кріштіану Роналду з меж штрафного майданчика.

Початок матчу!

Свисток арбітра зустрічі сповістив про старт поєдинку.

Стартовий склад збірної Португалії: Кошта – Канселу, Діаш, Пепе, Мендеш, Паулінія, Фернандеш, Вітінья, Леау, Бернарду, Роналду.

Стартовий склад збірної Туреччини: Байандір, Челік, Акайдін, Бардакчі, Айнан, Карем, Кокчу, Акгюн, Чалханоглу, Кадіоглу, Йилмаз.