У вівторок, 18 червня, відбудуться дві зустрічі першого туру чемпіонату Європи-2024. У стартовій грі дня збірна Туреччини протистоятиме дебютанту турніру Грузії, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Перший крок Грузії

Кавказці вперше в історії зіграють на крупному турнірі. До цього грузинів не було ані на чемпіонатах світу, ані на Євро. Втім цього разу у Віллі Саньоля зібралась справді потужна команда в кадровому плані.

Головною зіркою Грузії є вінгер Наполі Кварацхелія, проте не варто забувати про Мамардашвілі з Валенсії, Мікаутадзе з Метца та Гочолейшвілі з Шахтаря. Для грузинів будь-яке очко вже буде досягненням, тому від цієї команди варто очікувати серйозної боротьби.

Їх перший суперник Туреччина має перевагу у класі та впевнено пройшла відбір. В розпорядженні Монтелли є воротар МЮ Баїндир, хавбек Інтера Чалханоглу, форварди Реала та Ювентуса Гюлер та Їлдиз тощо.

Турки вже давно не радували своїх фанатів на Євро чи Мундіалі. Втім цього разу "червоні" мають всі шанси на вихід у плей-оф. Для цього треба перегравати головного аутсайдера квартету, яким є Грузія.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Туреччина – Грузія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Для телеглядачів зустріч буде показана на регіональних каналах Суспільного. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Туреччина – Грузія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Стартові склади:

• Туреччина: Гюнюк, Акайдин, Кекчю, Гюлер, Чалханоглу, Бардакджі, Мюлдюр, Йилдиз, Кадіоглу, Йилмаз, Айхан.
  • Грузія: Мамардашвілі, Какабадзе, Двалі, Кашія, Кверквелія, Кочорашвілі, Кварацхелія, Чакветадзе, Меквабішвілі, Цитаїшвілі, Мікаутадзе.

Фінальний свисток!

Туреччина із перемоги над Грузією стартувала на Євро-2024.

90+8 хвилина

Грузія пішла у ва-банк. Голкіпер побіг на стандарт, але Туреччині вдалось вибігти у стрімку контратаку, яка закінчилась голом у порожні ворота – 3:1!

90+6 хвилина

Давіташвілі замкнув простріл з флангу, але влучив у стійку.

90+3 хвилина

Мікаутадзе не реалізував вбивчий момент. Грузія могла зрівнювати рахунок.

90 хвилина

Суддя компенсував аж 6 хвилин.

87 хвилина

Мамардашвілі показав дива майстерності та врятував Грузію після удару Язіджі.

86 хвилина

Грузія намагається бодай зрівняти рахунок. Напружені останні хвилини гри.

78 хвилина

Команди намагаються створити ще моменти. Але до голу справа поки не доходить.

70 хвилина

Поперечина! Кочорашвілі влучив у каркас воріт.

65 хвилина

Гоооллл!!! Туреччина вдруге у матчі виходить уперед 2:1. Неймовірної краси м'яч оформив Гюлер.

57 хвилина

Штрафний для Туреччини. Чалханоглу пробив прямо туди, де стояв голкіпер Грузії.

49 хвилина

Гюнок видав блискучий сейв після підступного удару Цитаішвілі.

46 хвилина

Удар Їлмаза потягнув Мамардашвілі.

Другий тайм розпочато.

Перерва! 1:1.

36 хвилина

Мікаутадзе міг оформлювати дубль. М'яч пролетів поруч зі стійкою.

35 хвилина

Перша жовта картка у матчі. Попередження отримав Бардакчі.

32 хвилина

Грузія зрівнює рахунок – 1:1. Мікаутадзев пробив в один дотик після передачі Кочорашвілі. Перший гол в історії Грузії на Євро!!!

Ні! Головний арбітр матчу скасовує взяття воріт. Офсайд.

28 хвилина

Туреччина забиває вдруге. Через дві хвилини Їлдіз подвоїв перевагу господарів.

26 хвилина

Гоооооллл!!! Мюлдюр класним ударом вразив дев'ятку грузинських воріт. Туреччина відкрила рахунок – 1:0!

21 хвилина

Чалханоглу погано прицілився і пробив дуже неточно.

14 хвилина

Голкіпер потягнув удар під поперечину від Їлдіза.

10 хвилина

Стійка!!! Чудовий гольовий момент змарнував Айхан.

7 хвилина

Захисник заблокував удар Чалханоглу.

Зі старту Туреччина взяла м'яч під свій контроль.

Матч розпочато! Поїхали!

Лунають гімни обох країн.

Фани Туреччини потужно підготувались до стартового поєдинку свєї збірної на Євро-2024.