Велепець: Я вже не вірю нікому

Головний тренер жіночої команди Урош Велепець стурбований ситуацією у збірній. Оскільки відразу дві спортсменки перебувають на самоізоляції.

До речі Психологічні та коронавірусні проблеми українців на Олімпіаді: ексклюзив з главою ФБУ Бринзаком

На спринтерську гонку Україна виступить неповною квотою. До основної команди доєдналася Анастасія Меркушина, яка виступить у Пекіні.

"Скажу вам правду, це божевільня. Динаміка є, вона йде вгору, а коли вже думаєш, що завтра буде негативний – потім знову гірше показує. Я вже не вірю нікому. Так у Даші, так у Мишка Гуменяка, Ігоря Ященка, Олени Білосюк, Юрая Санітри. Вони сидять уже десять днів, Санітра – вже майже два тижні. Одного дня результат негативний, а наступного – позитивний: на межі 33-35", – сказав Велепець

Наскільки я людина довірлива й хочу бачити в усіх краще, але тут уже... Сподіваюся, я неправий і їх раніше випустять, бо вже й так є два тижні карантину,
– наголосив фахівець.

Коронавірус у збірній України

  • Першим позитивний тест здав головний тренер чоловічої команди Юрай Санітра. До того ж вірус у нього виявили відразу після прибуття у Пекін.
  • Спершу зазначали, що наставник зможе повернутися до команди через 7 днів після виявлення хвороби. Проте Санітра й досі перебуває на ізоляції.
  • Також позитивний тест коронавірус здав Ігор Ященко. Проте його повторна проба була негативною.
  • 2 лютого, стало відомо, що Олена Білосюк відправилася на самоізоляцію через коронавірусну хворобу. А перед індивідуальною гонкою позитивний тест здала й Дар'я Блашко.