У суботу Андрій Трусов та Євгеній Богодайко поповнили медальну скарбничку збірної України срібною та бронзовою нагородами. Черговий шанс на медаль українці отримали у запливі на 100 метрів брасом, пише 24 канал.

Богодайко став призером Паралімпіади

У другому кваліфікаційному запливі Богодайко фінішував з четвертим результатом, а Трусов завершив дистанцію з шостим часом. У фіналі українцям протистояли параплавці з Китаю (двоє), Великої Британії, США (двоє) та Колумбії.

Фінальний заплив Богодайко проплив з третім результатом. Український плавець здобув бронзову медаль Паралімпійських ігор.

Другим у цьому фіналі фінішував Андрій Трусов. Однак його одразу дискваліфікували, а тому українець залишився без нагороди.

Нагадаємо, що у неділю, 1 вересня, українці здобули 2 медалі: "золото" у стрибках у довжину завоювала Оксана Зубковська, а "срібло" - Роман Полянський в академічній греблі.

Відзначимо, що медалі у плаванні на Паралімпіаді-2024 здобули також Олександр Комаров, Ірина Пойда, Анна Гонтар, Антон Коль, Ярослав Денисенко, Андрій Трусов, Євгеній Богодайко, Марина Піддубна та Анна Стеценко.