Цього дня спортсмени будуть змагатися у 16 видах спорту. Загалом вони розіграють 63 комплекти паралімпійських медалей, пише 24 Канал.

Четвертий день Паралімпіади-2024 для України

Українські параатлети змагатимуться у турнірах з бадмінтону, стрільби, плавання, легкої атлетики, боччі, волейболу, академічного веслування, триатлону та голболу. Всього 46 представників нашої збірної виступлять 1 вересня на Паралімпійських іграх-2024.

• 9:30. Бадмінтон – жінки, чвертьфінал, SL3 (Оксана Козина)
  • 10:30. Стрільба – змішані команди, 10 метрів, пневтимачна гвинтівка, SH1 (Ірина Щетнік)
  • 10:30. Плавання – чоловіки, 100 метрів брасом, SB6 (Андрій Трусов, Євгеній Богодайко)
  • 10:38. Плавання – чоловіки, 100 метрів вільним стилем, S10 (Ігор Німченко)
  • 11:00. Легка атлетика – жінки, стрибки у довжину, F12 (Оксана Зубковська)
  • 11:15. Плавання – чоловіки, 100 метрів на спині, S11 (Данило Чуфаров, Михайло Сербін)
  • 11:25. Плавання – жінки, 100 метрів на спині, S11 (Катерина Ткачук, Марина Піддубна)
  • 11:47. Плавання – жінки, 150 метрів комплексним плаванням, SM4 (Марина Вербова)
  • 12:10. Академічне веслування – жінки, одиночні екіпажі, PR1 (Анна Шеремет)
  • 12:15. Плавання – чоловіки, 100 метрів брасом, SB5 (Андрій Драпкін, Данило Семенихін)
  • 12:25. Плавання – жінки, 100 метрів брасом, SB5 (Анна Гонтар)
  • 12:30. Стрільба – змішані команди, 10 метрів, пневматична гвинтівка, SH2 (Віталій Плакущий, Василь Ковальчук)
  • 12:30. Академічне веслування – чоловіки, одиночні екіпажі, PR1 (Роман Полянський)
  • 12:55. Бочча – чоловіки, півфінал, ВC4 (Артем Колінько)
  • 13:10. Академічне веслування – змімані пари, PR2 (Дарія Котик, Станіслав Самолюк)
  • 13:55. Триатлон – жінки, PTS5 (Аліса Колпакчи)
  • 18:30. Голбол – чоловіки, відбір, група В (Китай – Україна)
  • 18:37. Плавання – жінки, 100 метрів брасом, SB6 (Вероніка Коржова)
  • 19:00. Волейбол стоячи – чоловіки, відбір, група В (Україна – Німеччина)
  • 20:00. Легка атлетика – жінки, штовхання ядра, F20 (Вікторія Шпачинська, Світлана Півень, Анастасія Мисник)

Де дивитися Паралімпійські ігри-2024

Офіційним транслятором Паралімпіади-2024 в Україні є Суспільне. Онлайн-трансляції змагань за участю наших спортсменів можна переглянути на чотирьох платформах:

• канал Суспільне Спорт
  • регіональні канали Суспільного
  • сайт Суспільне Спорт
  • ютуб-канал Суспільне Спорт

Онлайн-трансляція змагань Паралімпіади-2024 1 вересня

День на Паралімпійських іграх-2024 завершено!

Збірна України завершила четвертий змагальний день на 11-му ряду медального заліку. В активі наших спортсменів 27 нагород: 3 золоті, 10 срібних та 14 бронзових.

Волейбол сидячи

Збірна України поступилися Німеччині (1:3) та достроково втратила шанси на боротьбу за медалі.

У третьому турі Україна зіграє проти Бразилії. Поєдинок відбудеться у вівторок, 3 вересня. У разі перемоги українці зіграють матч за 5-6 місце проти третьої команди з групи А.

Легка атллетика

У легкій атлетиці три українки боролися за медалі в штовханні ядра. Однак наші спортсменки опинилися поза подіумом у класі F20. Вікторія Шпачинська показала результат 13,54 метра та посіла 6 місце, а Анастасія Мисник та Світлана Півень завершили змагання на 11-му та 12-му місцях.

Плавання

Анна Гонтар виграла "бронзу" у фіналі запливу на 100 м брасом, клас SB5.

Це друга медаль української плавчині на Паралімпіаді-2024. До цього Гонтар стала бронзовою призеркою на 50-метрівці вільним стилем.

Плавання

Паралімпієць Данило Семенихін здобув бронзову медаль на дистанції 100 м брасом, клас SB5.

Для українського плавця це перша в кар'єрі медаль на Паралімпійських іграх.

Плавання

Український плавець, Михайло Сербін, здобув третю золоту медаль на Паралімпійських іграх-2024 у плаванні на дистанції 100 м на спині, у класі S11.

На фінальній дистанції Сербін проплив з часом 1:05.84 хвилин та оновив власний світовий рекорд на 0.17 секунд.

Данило Чуфаров також став бронзовим призером Паралімпіади-2024. Третій подвійний подіум для України!

Плавання

Український плавець, Євген Богодайко, який перед цим фінішував четвертим, завоював бронзову медаль у плаванні на дистанцію 100 метрів брасом, клас SB6.

Це сталось через дискваліфікацію іншого українського паралімпійця Андрія Трусова, який зайняв друге місце у фінальному запливі.

Бочча

Артем Колінько став бронзовим призером Паралімпіади-2024 у боччі

Український атлет у бронзовому фіналі переміг представника Хорватії Давора Комара з рахунком 4:3.

Стрільба

У фіналі стрільби з пневматичної гвинтівки з 10 метрів (вправа R3) Ірина Щетнік посіла 8 місце. Вона виступає у класі SH1.

Плавання

Українські плавці виступатимуть у восьми фіналах у четвертий день Паралімпіади-2024:

Бочча

О 18:00 Артем Колінько змагатиметься за бронзу Паралімпійських ігор у Парижі у боччі

У бронзовому фіналі суперником українця буде хорват Давор Комар.

Академічне веслування

Українські пари двічі зупинилися за крок від медалей. Анна Айсанова та Ярослав Коюда у міксті класу PR2, а також Дар'я Котик із Станіславом Самолюком у парних двійках класу PR3 посіли четверті місця.

Роман Полянський став срібним призером у парних одиночках у класі PR1. Це третя медаль Полянського у кар'єрі в академічному веслуванні на Паралімпіадах.

Легка атлетика

Оксана Зубковська стала чемпіонкою у стрибках у довжину у класі T12. Титулована українська легкоатлетка перемогла з результатом 5,78 метри. Це п'ята поспіль золота нагорода Зубковської на Паралімпіадах.

Анна Шеремет зупинилася у кроці від п'єдесталу, посівши підсумкове четверте місце.

Бадмінтон

Оксана Козина у наддраматичному матчі здолала представницю Туреччини та пробилася у півфінал – 14:21, 21:15, 26:24.