Є перший трофей за кордоном: Трубін з Бенфікою виграв кубок легенди португальського футболу

29 липня 2024, 11:55

У неділю, 28 липня, в Лісабоні на стадіоні "Ештадіу да Луж" відбувся поєдинок між місцевою Бенфікою та нідерландським Феєнордом. Він став пам'ятним для українського голкіпера Анатолія Трубіна.

Зустріч хоча й мала товариський статус, але команди в ній розіграли трофей. На кону стояв Кубок Еусебіу – легендарного форварда "орлів" і збірної Португалії, який був володарем Золотого м'яча-1965, пише 24 Канал.

Перший кубок для Трубіна в Португалії

Господарі поля продемонстрували повне домінування над статусним суперником. Вони вже до 18-ї хвилини забили чотири голи, при цьому не дозволили Феєнорду протягом першого тайму завдати жодного удару в площину воріт у відповідь.

У другій половині зустрічі нідерландці вже мали перевагу та декілька разів могли відзначитися взяттям воріт Анатолія Трубіна. Проте українець був на місці, а на останніх хвилинах матчу Артур Кабрал встановив остаточний рахунок – 5:0.

Таким чином, голкіпер збірної України здобув хоч і символічний, але перший трофей у Португалії. Він провів весь матч до кінця у воротах лісабонців і здійснив 4 сейви.

Як гравці Бенфіки підіймали кубок над головою: дивіться відео

Нагадаємо, що Андрій Трубін виступає за "орлів" із серпня 2023 року. В минулій кампанії він провів 48 матчів за Бенфіку, в яких пропустив 47 голів і 17 разів відіграв на "нуль".