Ф'юрі: Усик великий і незручний лівша

Тайсон Ф'юрі заявив, що може знайти багато причин, чому Джошуа програє в поєдинку проти Усика.

Дивіться також Усик та Джошуа провели фінальну дуель поглядів перед боєм: відео

Одна з них полягає в тому, що Олександр – великий і незручний лівша, спритний боксер. Я вважаю, що він б'є сильніше, ніж думають люди,
– сказав Ф'юрі.

Разом з тим, британець зазначив, що важливий не сильний удар, а методичність.

"Якщо ти просто будеш продовжувати потрапляти у ціль, то рано чи пізно великий бодібілдер трісне по швах, як стара дешева подушка, з якої летять пір'я", – заявив Тайсон.

Він додав, що у Джошуа "досить швидко закінчується фантазія. У його арсеналі є тільки один трюк".

До речі Джошуа виявився важчим за Усика: результати процедури зважування – відео

Британські фанати очікують, що Джошуа переможе Усика та зустрінеться з Тайсоном Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу. Та Ф'юрі вважає, що Джошуа варто думати про свій бій.

Тайсон зазначив, що Джошуа бракує витривалості, щоб тримати суперника під тиском після стартових раундів. Через це, за словами чемпіона, Ентоні зменшує темп.

Ф'юрі переконаний, що Усик не дозволить Джошуа "відпочити" під час поєдинку.

Так що йому не вдасться це з Усиком, адже Олександр весь час буде сидіти на ньому, він змусить його битися. Я очікую незручного поєдинку. Можливо, декілька раундів триватиме шахова партія. Я дійсно чекаю, що у Джошуа закінчаться ідеї,
– сказав Ф'юрі.

На завершення Тайсон сказав, що Джошуа чекає важкий бій, якщо він не потрапить по Усику важким ударом на початку поєдинку. Чемпіон припустив, що Ентоні може зазнати дострокової поразки.


Усик – Джошуа / Інфографіка Спорт 24