Французи можуть скористатись новим правилом ФІФА

Начебто французький Марсель може стати новим викликом у тренерській кар'єрі Роберто Де Дзербі. Клуб із Ліги 1 несподівано залишився без головного наставника після розірвання співпраці з Хорхе Сампаолі.

Цікаво прочитати Подумав, що, можливо, востаннє зіграв за Динамо, – Вербич нестримно радіє поверненню до киян

У спеціаліста були розбіжності з керівництвом клубу у трансферній політиці. Тому Де Дзербі цілком може стати його наступником.

Нове правило ФІФА для легіонерів дозволить італійському фахівцю призупинити контракт із Шахтарем та перейти в іншу команду.

Швидше за все, що до нового сезону Шахтар готуватиме не Роберто. ЗМІ активно сватають у донецький клуб нинішнього тренера Дніпра-1 Ігоря Йовічевіча. Хорват начебто готовий очолити "гірників" та навіть оформити перший трансфер у вигляді Мар'яна Шведа, з яким попрацював у львівських Карпатах.

  • Нагадаємо, що Де Дзербі ще раніше натякав, що благодійний матч проти Хайдука міг стати для нього останнім. Хоча була й інформація, що Роберто готовий працювати у Шахтарі навіть безкоштовно. Італієць може піти на такий вчинок для того, щоб залишитись на тренерському містку донеччан.
  • Де Дзербі працює в українському гранді з травня 2021-го. На чолі клубу провів 30 матчів.