Головний тренер Бенфіки Рогер Шмідт визначив, хто буде основним голкіпером "орлів". Анатолій Трубін пройшов адаптацію у Португалії.

Варте уваги Молодь показала не найкращий приклад: Порту знищив Шахтар на старті Юнацької ліги УЄФА – відео

Час настав

Український голкіпер уже встиг дебютувати за Бенфіку у тамтешній першості. Анатолій Трубін з'явився на полі зі стартових хвилин у матчі проти Візели, у якому "орли" здобули перемогу із рахунком 1:2. На жаль, наш воротар у першій для себе грі у Португалії пропустив і свій дебютний гол, котрий прийшов із одинадцятиметрової позначки. Та от гра Трубіна сподобалась головному тренеру Бенфіки Рогеру Шмідту, який розкрив карти стосовно першого номера у команді.

Я вже пояснював нашу ситуацію з воротарями. Я дав Саму Соарешу можливість проявити себе, а Трубіну – час, щоб звикнути до Бенфіки, адаптуватися до своїх товаришів по команді. Він провів хорошу гру в суботу, хоча не мав багато роботи. Але така вже доля воротаря Бенфіки. Трубіну було корисно відіграти 90 хвилин. Він буде грати, саме Анатолій – наш перший вибір у воротах. Я довіряю йому, і він готовий,
– сказав Шмідт.

Таким чином, наставник "орлів" зазначив, що Трубін стане головним воротарем команди. На Бенфіку уже 20-го чекає зустріч у Лізі чемпіонів, де португальський колектив протистоятиме РБ із Зальцбургу. Також варто відзначити, що Шмідт попереджав, що гра проти Візели не зробить із Анатолія "гравця одного матчу", а стане для нього підготовчим процесом перед низкою важливих ігор "орлів".