Пізно ввечері 7 серпня з'явилось відео з прильотом Анатолія Трубіна у Лісабон. Очікується, що незабаром Бенфіка офіційно оголосить про підписання 22-річного українського воротаря Шахтаря.

До теми Гріє лаву запасних: Бенфіка покращила пропозицію на Трубіна, якого покарав Шахтар

За крок до того, аби стати "орлом"

"Орли" близькі до успішного переходу талановитого стража воріт збірної України. Місцева преса, яка чекала на приїзд Трубіна, намагалась із перших вуст дізнатись хоч б якусь інформацію про трансфер. Але голкіпер відмовився розмовляти із представниками ЗМІ, а тихо без слів сів в автомобіль.

Трубін прилетів у Лісабон: дивіться відео

Раніше повідомлялось, що Бенфіка викладе за Трубіна 10 мільйонів євро плюс бонуси в розмірі ще 1 мільйона. Також інсайдери говорили про 12 мільйонів, але це вже включаючи бонуси. Також "орли" запропонували Шахтарю 40% від суми трансферу Анатолія у наступний клуб в майбутньому.

Трубін стане другим українським легіонером за останні роки у футболці Бенфіки. Раніше за "орлів" виступав Роман Яремчук, але український нападник провалився у Лісабоні.

У новому сезоні-2023/2024 22-річний український голкіпер ще не провів жодного матчу. Шахтар посадив футболіст на лаву запасних через небажання продовжувати контракт. Замість нього ворота "гірників" у минулих поєдинках захищав Дмитро Різник.

Нагадаємо, що у Трубіна був контракт із Шахтарем до кінця червня 2024 року. Міг Анатолій й не опинитись у Португалії, адже раніше футболістом цікавився Інтер. Однак італійців відлякали трансферні апетити Шахтаря. ле от Бенфіці якось вдалось переконати "гірників", якщо їх голкіпер вже прибув у Лісабон.